KONST / Litografier / Färglitografi 14003110
nr 1400 3110
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Sällskap. Signerad, 150-upplaga. Bladets mått: 15,5x22 cm, yttermått inklusive ram: 31,5x36,5 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:48:10
31/5 16:21:48
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström